Önder Beşiktaş’a eski oyuncusu Babel’den şampiyonluk göndermesi

Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayan ve Şampiyonlar Ligi’nde değerli işlere imza atan Ryan Babel, Galatasaray formasıyla eski ekibine üstü kapalı bir gönderme yaptı. Son periyotta toplumsal medya fenomenliği, emlakçılık, müzisyenlik üzere öbür işlerle konuşulan Hollandalı isim, şampiyonluk varsayımları hakkında yorumda bulundu.

İşte Babel’in açıklamaları:

“KAĞIT ÜSTÜNDE GÜZEL YA DA MAKÛS YOK”

“Yüzde yüz kazanacağımız maçı kaybedip, çok güç bir maçı kazanabiliyorsunuz. Futbolun hoşluğu burada. Benim için her maç kıymetli, her maç birebir ciddiyette. Kağıt üzerinde bir rakip, uygundur berbattır diye bakmıyoruz. Herkes herkesten puan alabiliyor, her sonuca açık geçiyor maçlar. Ekibime olan güvencim sonsuz. Umarım sonuna kadar bu çabayı devam ettirip istediğimiz sonuçla ayrılırız.

“GALATASARAY BUNU BAŞARDI”

Galatasaray’ın şampiyonluk bahtını kıymetlendiren ve taraftarlara seslenen Hollandalı futbolcu, “Mesaj olarak geçmişe dönmek istiyorum. Bir dönem hatırlıyorum, Başakşehir birinci, Galatasaray 20 puan altındaydı. Daha sonra ekip inancını kaybetmedi ve sonunda şampiyonluk oldu. O vakit kazanılan şampiyonluk ruhuyla bunu kaybetmeyeceğiz ve sonuna kadar gayret edeceğiz. Taraftarımız bizimle birlikte olsun, bize inansın. Grup bunu daha evvel başardı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir