Erdoğan’ın konuşmasından yaptığı paylaşım ortalığı karıştırdı! Hasret Varlıklı, argümanlara kötü patladı: Fitneciler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün AK Parti küme toplantısında “CHP’nin başındaki zatın ve yanındaki çetenin, palavralarını, çarpıtmalarını, iftiralarını, hezeyanlarını, terörist ve darbe seviciliklerini, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, bilhassa de muhalifiyle her vatandaşımıza biteviye anlatmanızı istirham ediyorum. Arazi, arazi, arazi. Durmak yok yola devam” tabirlerini kullandı.

YORUMLAR ALDI BAŞINI GİTTİ

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hasret Güçlü de Twitter hesabından bu anların görüntüsünü paylaşarak, “Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ‘Arazi…Arazi…Arazi…!” tabirlerini yazdı. Bunun üzerine internette Güçlü’nün ima yaptığına dair birtakım yorumlar ortaya çıktı.

“NAFİLE BEYHUDE NAFİLE”

Tezlere sonlanan Güçlü Twitter hesabından çok sert çıktı. Evvel “Hakikaten şaşırmamak mümkün değil, “arazi” kelamını bilmeyen siyasetçi mi olur… Açık arama çabanızı siyaset lisanını manaya üzerine teksif edin.” bildirisini paylaşan Hasret Varlıklı bir mühlet sonra ise şu tabirleri yazdı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmalarında geçen “bundan sonra “arazide. çalışmaya 19 yılı icraatlerimizi Milletimize anlatmaya devam ediyoruz… “Arazi Arazi Arazi” diyorum sözlerinden kendilerince çarpık manşetler çıkarmaya çalışan fitneciler!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir