Emanet dizisi 154. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Emanet son kısımda neler oldu, yeni kısımda neler olacak?

Emanet yeni kısım fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni kısımda neler olacak? Emanet dizisi 154. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Emanet 154. kısımda hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntılar haberimizde.

EMANET 154. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 153. kısmından sonra 154. kısım fragmanı yayınlandı.

EMANET SON KISIMDA NELER OLDU?

SEHER PANİKLİYOR

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın Yusuf’u elinden alacağını düşünür. Ama gerçekler apayrıdır.

153. Kısım Özeti:

Yaman’ın yaptığı konuşmayı duyan Seher, Yusuf’un elinden alınmaması için deva bulmak zorundadır. Fakat Yaman’ın peşinde olduğu gerçek apayrıdır.

Karamel Üretim imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici hikayesiyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

EMANET KONUSU NE?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne değerine olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Lakin Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Zira sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun vakittir zımnî kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir