Brisa’dan Startup Pitch Perfect programı

CARMEDYA.COM – Brisa, girişimcilerle Brisalıları buluşturan gelişim ve mentorluk programı Startup Pitch Perfect’i tamamladı.

Brisa’nın Start Up Pitch Perfect ismini verdiği ve Viveka İnkübasyon Merkezi ile Brisa Akademi iş birliğiyle hayata geçirdiği bu gelişim ve mentorluk programı kapsamında 11 Brisalı mentor 11 Teşebbüsçü ile buluştu.

Müşteri görüşmeleri ve irtibat stratejileri konusunda kendini geliştirmek isteyen startuplara yönelik tasarlanan Startup Pitch Perfect programı kapsamında girişimcilere 50 saatin üstünde mentorluk seansı ile Brisa Akademi takviyesiyle; Kıssa Anlatıcılığı, Müşteri Memnuniyeti, İkna ve Pazarlık Hünerleri üzerine online eğitimler verdi. Kasım 2020’de başlayıp Şubat 2021’de sona eren program boyunca teşebbüsçüler daha evvel muvaffakiyete ulaşmış girişimcilerin tecrübelerini dinleme ve “Startup iş birliklerinde karşılıklı türel koruma” konusundaki webinara katılma fırsatı da buldular.

Programın final gününde, teşebbüsçüler Brisa çalışanlarına sunum yaptı. Sunumları bir teşebbüsçü gözüyle dinleyen Brisalılar, yatırıma paha gördükleri projelere oy verdi. En çok sanal yatırımı alan proje Patika Robotics olurken, izleyicilerin kalbini kazanan teşebbüs ise Xena Vision oldu.

Brisa CIO’su Tekin Gülşen

Kaynak: Carmedya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir