Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 60. yeni kısım canlı izle! Benim Adım Melek son kısımda neler oldu?

TRT 1’in sevilen üretimlerinden birisi de Benim Adım Melek dizisidir. Benim Adım Melek 60. kısım fragmanı izle! Benim Adım Melek 61. kısım fragmanı çıktı mı? Benim Adım Melek canlı izle! Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir?

BENİM ADIM MELEK CANLI İZLE!

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, tüm zorluklara karşın vazgeçmek değil tersine çocukların için hayata sıkı sıkıya tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini mevzu alıyor. Irmak Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma gayreti ve üç çocuğuyla verdiği ömür uğraşına dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından ötürü üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla gayret edip, öteki yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve doğuşçu halleriyle uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda memnun olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin sevinç kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK 61. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Adım Melek bugün 7 Nisan Çarşamba 60. kısmı ile ekranlara geldi. Benim Adım Melek 60. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı.

BENİM ADIM MELEK YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Melek ve Halil hayal ettikleri keyifli sona kavuşacaklardır. İki ailenin de beklediği gün gelmiş, heyecanla ve memnunlukla son hazırlıklar yapılır. Cumali ve Seyitali’nin dünür olma memnunluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu memnun günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alır. Kenan çarşıda Vildan ile karşılaşır. Vildan’ın düğün alışverişi için yaptığı listeyi ele geçiren Kenan, listedeki yazıyı görünce beyninden vurulmuşa döner. Kenan’ın içine kuşku tohumları ekilmiştir. Alışveriş listesini yazan Vildan’sa, mektupları yazan kimdir? Melek ve Halil’i handaki yemeğe bekleyen iki ailenin sevincine Alpay yeniden gölge olur. İki aileyi bekleyen makûs sürpriz nedir?

BENİM ADIM MELEK SON KISIMDA NE OLDU?

Zümrüt’ün yokluğunda derbeder olan Cumali sonunda Zümrüt’üne kavuşur. Ömer, Zümrüt’ün dönüşüne sevinse de konaktan ayrılma kararının ardında durur. Ancak Defne, Ömer’in bu kararının karşısındadır. Karı koca ortasındaki bu fikir ayrılığında Ömer geri adım atacak mı yoksa Ömer ve Defne ortasında yeni bir kriz bizi mi bekliyor? Halil yine nikah günü alır. Haberi alan Zümrüt bağ meskenine gidip hazırlıklara başlar. İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel’in kapısına dayanırlar. İkra’nın ağabeyi sahiden o mudur? Düğün arifesinde öldü bildikleri kardeşler kavuşacak mıdır yoksa ortalık daha da mı karışacaktır? Mecburen Adana’ya yerleşen Alpay’ın aklı Antep’te kalmıştır. Ne yapıp edip dönmeyi düşünse de Kenan işini sağlama almıştır. Herkes mutluluğa gerçek yol alırken Seyran, Gülce’nin yokluğunda perişandır. Mithat karısının haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar. Zeynel’in nikah şahitliğini yapan Kenan, düğün yemeğinde Vildan’la birebir masada oturma hayalleri kursa da Zümrüt ve Halil buna müsaade verecekler midir?

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Irmak Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir