Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak, 3. dönem gelecek mi? Benim Adım Melek final kısmı olacak mı, ne vakit?

Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak? Benim Adım Melek neden bitiyor, yeni dönem olacak mı? Benim Adım Melek 3. dönemi ekranlara gelecek mi? Benim Adım Melek dönem finali ne vakit? Ayrıntılar haberimizde.

BENİM ADIM MELEK BİTECEK Mİ, FİNAL Mİ YAPACAK?

Benim Adım Melek bugün yayınlanacak olan kısımda başrol karakterler evlenecek. Bunun akabinde seyirciler Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak üzere soruların yanıtlarını merak ediyor.

Benim Adım Melek dizisi ile ilgili final yapacak mı, bitecek mi şimdi resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin yayın akışına nazaran dizi bugün final yapmayacak yani dizinin haftaya yeni kısımları de olacaktır. Ayrıyeten dizinin 3. dönemi olacak mı şimdi o da bilinmiyor. Dizi ile ilgili gelişmeler geldiğinde haberimizde ekleyeceğiz.

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, tüm zorluklara karşın vazgeçmek değil bilakis çocukların için hayata sıkı sıkıya tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini bahis alıyor. Irmak Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma gayreti ve üç çocuğuyla verdiği hayat gayretine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından ötürü üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla gayret edip, öbür yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve doğuşçu halleriyle uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda keyifli olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin sevinç kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Irmak Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir